Ağol tekstil olarak erkek iç çamaşırı ve kadın iç giyimi üretiminde kumaş olarak; saten, modal, süprem, open end, karde, kaşkorse ve ribana kullanmaktayız. Ürünlerimiz toptan satışa özel sunulmaktadır.

Saten Kumaş tanımı ve özellikleri

Saten kumaş, dokumanın bir çeşidir. Saten kumaşın belirgin özelliği düz, parlak ve kaygan yüzeyli bir kumaştır. Ağol Tekstil olarak kadın iç ve dış giyimi ürünlerinde saten kumaş türlerini kullanmaktayız. Özel bir dokuma tekniği ile üretilmektedir. Saten kumaşı yapısı itibariyle her zaman parlaktır. Saten kumaş esneklik olarak diğer kumaş türlerine göre bilhassa süprem penye’ye göre daha az esner.

Süprem Penye Kumaş tanımı ve özellikleri

Erkek İç giyim ürünleri; boxer, fanila, atlet ve slip gibi ve Ev tekstili ürünleri olarak; lastikli çarşaf, yastık kılıfı, nevresim, kırlent kılıfı gibi ürünlerin imalatında tercih edilen kumaşlardan biri olan Süprem penye kumaş, üretiminde kullanılan 0 pamuk sebebiyle ter emici özelliği sayesinde kolay temizlenebilir bir kumaştır,Bu sebeplerden dolayı kullanışlı sağlıklı ve doğaldır. Yapısı sayesinde cildin nefes almasını sağlar, bu özelliği sayesinde yazın sportif kullanımda ve aşırı sıcaklarda tercih edilen bir kumaş olarak öne çıkar.

Ribana Kumaş tanımı ve özellikleri

Ribana, hammaddesi pamuktan elde edilen ipliklerden üretilen bir kumaştır.Üretim esnasında kullanılan özel örgü yöntemi ile esnekliği yüksek bir kumaştır. 0 pamuktur. Ribana kumaş, yapısı ve örme tekniğinde dolayı süpreme penye kumaşa göre daha esnektir. 0 pamuk olması sebebiyle doğaldır.

Modal Kumaş tanımı ve özellikleri

Modal kumaş üretiminde kullanılan iplik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Modal kumaş diğerlerine göre daha dayanıklıdır. Kolay yıpranmaz ve nem transfer özelliği yüksek bir kumaştır. Cildinizi kuru tutarken nefes almasını kolaylaştırır. Modal ürünlerin kullanımı rahattır ve ince ipeksi yapısı yumuşaklık hissi verir. Erkekler için üretilen iç giyim ve T-shirt modellerinde olduğu gibi aynı zamanda Kadınlar için üretilen T-shirt ve iç giyim ürünlerinde de sıklıkla kullanılır.

Likralı Kumaş tanımı ve özellikleri

Likralı kumaş yapımında kullanılan iplik çeşitleri ve oranı; – Pamuk % 4 Elastan’dan üretilmiştir.Esnek ve sağlam yapısıyla dayanıklı bir kumaş türüdür. Dayanıklı yapısı sayesinde çok amaçlı kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım alanı olarak Erkek ve Kadın İç giyiminde sıklıkla tercih edilmektedir.

Kaşkorse Kumaş tanımı ve özellikleri

Kaşkorse kumaş olarak tabir edilen kumaş, üretiminde kullanılan 0 pamuktan dolayı doğal ve sağlıklı olması sebebiyle tercih edilen bir kumaştır. Belirgin karakteristlik özellikleri sayesinde diğer kumaşlar arasında hemen fark edilir. Özellikleri itibariyle fitilli ve kalın yapısı sayesinde diğer kumaşlara göre belirgin bir şekilde öne çıkar. Zarif bir görünüm ve kullanım kolaylığı sağlar. Genel kullanım alanı olarak enine esnekliği yüksek olduğu için kazak, bayan giyimi gibi yerlerde kullanılmaktadır. Ribana kumaş ile arasındaki fark ise; üretim esnasında iğne dizilim farkıyla ortaya çıkmaktadır.

Ağol tekstil olarak erkek iç çamaşırı ve kadın iç giyimi üretiminde;

  • Kumaş olarak; saten, modal, süprem, open end, karde, kaşkorse ve ribana kullanmaktayız.
  • Toptan Erkek ve Kadın iç giyim üretiminde çalıştığımız ebatlar: XS-S-M-L-XL-XXL.
  • Müşteri talebine göre özel olarak belirtilen ebatlarda üretim yapılmaktadır.
  • İç giyim ürünlerinde minimum sipariş adeti 1000 adettir.
  • Türkiye ve Dünya’nın herhangi bir noktasına ürünleri müşteri talebine göre kargo ve lojistik firmaları ile göndermekteyiz.

 

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Lütfen Mail Adresimizden Bize Ulaşın!

Kategoriler: Ağol Tekstil

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Ağol Tekstil © 2017 - 2020 Tüm hakları saklıdır. Kopyalanması Kesinlikle Yasaktır!