Toptan Lastikli Çarşaf

Ağol tekstil olarak toptan ev tekstili ürünleri imalatı ve satışını yapmaktayız. Lastikli çarşaf ana ürün grubundan biridir.  Toptan lastikli çarşaf 2 çeşit kumaş tipinden üretilmektedir. Kullanılan kumaş çeşitleri;  Örme, dokuma kumaştır. Ağol tekstil, olarak Toptan Lastikli çarşaf üretiminde müşteri talebine göre özel üretim yapılmaktadır.

Toptan Lastikli çarşaf üretim ebatları aşağıdaki gibidir;

  • Toptan Bebek Lastikli Çarşaf
  • Toptan Sedye Tipi Lastikli Çarşaf
  • Toptan Tek Kişilik  Lastikli Çarşaf
  • Toptan Çİft Kişilik Lastikli Çarşaf
  • Toptan Battal Boy Lastikli Çarşaf
  • Toptan Jumbo boy Lastikli Çarşaf

Toptan Lastikli Çarşaf Ambalaj Çeşitleri

Toptan lastikli çarşaf üretiminde iki çeşit ambalaj kullanılmaktadır; şeker dürüm paket ve kitap ambalaj. Dokuma kumaştan yapılan Lastikli Çarşaflar da kitap ambalajı önermekteyiz. Örme kumaştan yapılan lastikli çarşaflarda ise müşteri talebine göre hem şeker dürüm paket ve kitap ambalaj opsiyonunu sunmaktayız.

Toptan Nevresim Takımları

Toptan Nevresim takımı  üretiminde dokuma kumaş kullanılmaktadır. Dokuma kumaş kullanılan Tel sayısı, iplik ve pamuk oranına göre sınıflandırılır ve  müşteri talebine toptan özel üretim yapılmaktadır.

Nevresim takımlarında ambalaj olarak kitap ambalaj ve pvc zarf ambalaj kullanmaktayız. Ağol tekstil, olarak toptan ev tekstili üretimlerinde;  lastikli çarşaf ve nevresim gibi bütün ürünlerde   müşteri talebine göre özel etiket ve ambalaj çalışması yapılmaktadır.

Toptan Lastikli Çarşaf üretiminde regüle ürün kullanılmaktadır. Tamamen yerli hammaddeler  kullanılarak üretilen Lastikli Çarşaf konforlu ve ekonomik bir kullanım imkanı sunar. Ağol Tekstil olarak, toptan  üretimini yaptığımız ev tekstili ürünlerinde  başta lastikli çarşaf olmak üzer yurtiçi ve yurtdışına  gönderimini sağlamaktayız. Toptan Satış fiyatlarımız Exw (Fabrika önü teslim) olup; lojistik, gümrükleme ve ihracat işlem bedelleri müşteriye aittir.

Toptan Ev Tekstili

Ağol Tekstil olarak toptan ev tekstili üretiminde ilkelerimiz; hızlı ve hatasız üretim, yüksek kalite, ekonomik fiyat ve sağlıklı ürün olup sonuç olarak güvenilir ürün tedarik ve sunumudur.

Ağol Tekstil tarafından üretilmekte olan  Toptan Nevresim takımlarında dokuma kumaş kullanılmaktadır. Dokuma kumaş üretiminde müşteri talebine göre 48 Tel, 51 Tel, 57 Tel ve 72 Tel (pamuk saten) kumaşlar kullanılmaktadır.
Ağol tekstil, toptan otel tekstili için üretim yapmaktadır. Toptan otel tekstili için üretim yapılan yerler;  oteller, butik oteller, pansiyonlar ve yurtlardır. Toptan otel tekstili bünyesinde üretilen ürünler; toptan lastikli çarşaf, toptan nevresim takımı, toptan yastık kılıfı, toptan yatak örtüsü ve toptan  pike üretimidir.
Ağol Tekstil tarafından hastaneler ve sağlık kurumlarının kullanımına uygun toptan lastikli çarşaf, toptan tek kullanımlık sedye örtüsü, toptan yatak alezi, toptan yastık kılıfı ve toptan yastık alezi üretilmektedir.

Nevresim Modelleri ve Lastikli Çarşaf hakkında daha detaylı bilgi için bağlantıları takip edebilirsiniz.

Kategoriler: Toptan Sipariş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Ağol Tekstil © 2017 - 2020 Tüm hakları saklıdır. Kopyalanması Kesinlikle Yasaktır!