Hakkımızda

Hakkımızda - Ağol Tekstil Kimdir?

2018 yılında İstanbul’da kurulan ve ev tekstili ürünleri imalatı ile toptan satışı üzerinde kurumsallaşarak sektörde öncü markalar arasında girmeyi başaran Ağol Tekstil, yurt dışı market zincirleri ile devamlı olarak irtibat halindedir.

Firmanın ana üretim grubu olan “Ev tekstili ve medikal tekstil” alanlarında öncü markalar arasında yer alarak, ihracat odaklı faaliyetler sürdürülmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Orta Doğu ve yakın coğrafyadaki ülkeler ile çalışmalarına devam eden Ağol Tekstil’in öncelikli hedefi ise müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, ekonomik ürünler ile müşterilere fiyat/performans açısından zengin hizmetler sunmak ve pazar payını artırmaktır.

İmalat ve pazarlama olarak iki ana bölümden meydana gelen Ağol Tekstil, sadece Türkiye çapında değil, aynı zamanda global düzeyde de en iyi markalar arasına girmeyi başarmıştır. Lastikli çarşafın ilk sırada geldiği ev tekstili ve medikal tekstil alanlarında bireysel veya kurumsal fark etmeksizin herkese ekonomik hizmet sunan Ağol Tekstil, kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak sürekli değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmakla kalmıyor, aynı zamanda yenilikçi çözümleri ile sektöre farklı bir bakış açısı da getirmektedir.

İTHİB ve İTO üyesi olan Ağol Tekstil, yurt içi tedarik zincirinin yanı sıra belli dönemlerde yurt dışı market zincirleri için de fason üretim yapmaktadır.