Havlu Lastikli Çarşaf

Havlu Lastikli Çarşaf

Başlıklar

Medikal merkezler, turizm merkezleri, hastaneler, yatakhaneler, evler ve daha pek çok alan için farklı özelliklerde üretilen Ağol Tekstil güvenceli havlu lastikli çarşaflar talebe göre farklı boyutlarda ve renklerde olabiliyor.

Havlu Lastikli Çarşafların Özellikleri

Tamamen yerli ve %100 pamuktan üretim olan havlu lastikli çarşaflar sektörde öncü firmalar arasında yerini alan Ağol Tekstil güvencesi ile dilediğiniz miktarda, ölçüde, desende, renkte ve zamanda size ulaştırılıyor. Havlu lastikli çarşafların temel özelliklerine göz gezdirebilirsiniz:

Neden Havlu Lastikli Çarşaf?

Havlu Çarşafların Kullanım Alanları

Sayısız kullanım alanı olan havlu çarşaflar elbette ki kullanım alanı ve amacına göre hem fiyat hem de boyut olarak çeşitlilik gösterebiliyor. Kullanım açısından uzun ömürlü ve sık yıkamaya dayanıklı olması havlı çarşafların daha çok tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri olarak söylenebilir. İşte havlu çarşafların kullanım alanlarından bazıları:

Toptan Havlu Çarşaf

Medikal tıp merkezi veya bir turizm tesisi; birden çok kişinin konakladığı bir tesiste yetkili kişisiniz ve şirket bütçesini en çok etkileyen faktörlerden olan çarşaf ihtiyacının fiyat / performans açısından en iyi şekilde karşılanmasını istiyorsunuz. Bu durumda toptan havlu çarşaf satın alımlarında bir marka haline gelen Ağol Tekstil ile iletişime geçebilirsiniz. %100 pamuk ile üretilmiş havlu lastikli çarşafları tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve taleplerinize göre üretiyor ve zamanında teslimini gerçekleştiriyoruz.

Her ne kadar toptan üretim olmasa da üretim planlaması aşamasında doğrudan sizle iletişime geçerek kullanım alanı ve kullanım amacınıza göre renk, desen, boyut, malzeme, kumaş tipi vb. faktörleri belirleyerek toptan üretim aşamasına geçiyoruz. Bu anlamda lastikli çarşafları bir güzellik merkezinde mi bir otelde mi ya da bir hastanede mi kullanacağınız büyük önem taşıyor.

İlgili Yazılar