Toptan Lastikli Çarşaf

3 Adımda Lastikli Çarşaf Kullanmanın Avantajları

Başlıklar

Toptan Lastikli Çarşaf Kampanyası Başladı!

Evinizde kullanacağınız çarşaflar konusunda toptan lastikli çarşaf ayrıcalığını yaşamaya ne dersiniz? Kaliteli malzemeden imal edilen ve beklentilerinize tam anlamıyla cevap veren çarşaflar sayesinde en ideal seçeneklere yönelebileceksiniz. Üstelik farklı ebatlar ve uygun fiyatlar da sizleri bekliyor olacak. Şimdi Lastiklicarsaflar.com ile sizi neler bekliyor daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!

Neden Toptan Lastikli Çarşaf?

Lastikli çarşaflar insan yaşamını kolaylaştıran bir seçenek olabileceği gibi işlevselliği sayesinde oldukça ayrıcalıklı bir seçenek olarak da tercih edilmektedir. Kaliteli ve kolay kolay yıpranmayan kumaşlardan imal edildiği gibi ölçüleri de ihtiyaçlara uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Toptan lastikli çarşaflarla amaç hem kaliteli ürünü kolayca satın almak hem de fiyat avantajını elde etmek mümkün olacak. İster kullanım ister ticari amaçlarla tercih edeceğiniz seçeneklerin neler olduğuna bir göz atabilirsiniz!

Toptan Lastikli Çarşaf Fiyatları Ne Kadar?

Lastikli çarşaf ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabileceğiniz gibi fiyat ayrıcalıklarından yararlanın. Peki, satın alacağınız toptan lastikli çarşaflar için ne kadar ödeme yapmanız gerekir? Bu detay tercih edeceğiniz lastikli çarşafın ebatlarına ve özelliklerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. İşte lastikli çarşaf kampanyası ile alışveriş yaparken sizleri bekleyen birbirinden önemli detaylar!

Tek kişilik lastikli çarşaflarda 100 x 200 + 25 cm, 160 x 200 + 25 cm ve 180 x 200 + 25 cm olmak üzere 3 farklı alternatif bulunmaktadır. Bu seçenekleri sırasıyla 57, 65₺ ve 70₺ ödeyerek satın alabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil olmadığından ödemelerinizi hesaplarken KDV’yi de dikkate almanız gerekmektedir. %10 oranındaki KDV hesaplaması ile daha kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Lastikli Çarşaf Özellikleri Nelerdir?

Lastikli çarşafta 2 farklı kalite sunmaktayız.

  1. Birinci sınıf Lastikli Çarşaf
  2. Ekonomik Lastikli Çarşaf

1) Birinci Sınıf Toptan Lastikli Çarşaflar

Bunlar %100 Pamuk olan Birinci sınıf lastikli çarşaflardır, İplik olarak Penye, karde ve opened kullanılmaktadır.

Birinci sınıf lastikli çarşaflar ölçüleri;

Bebek Çarşafı :

Tek kişilik

Çift Kişilik

Battal Boy

Jumbo Boy

2) Ekonomik Toptan Lastikli Çarşaf Kampanya Ürünü

Lastikli çarşaf satın almak istiyorsanız tercih edeceğiniz bu ürünün rejenere iplikten imal edildiğini unutmamalısınız. %70 pamuk ve %30 polyester özellikli 1 cm kalınlığındaki lastikle çarşafın daha kaliteli bir kullanım sunduğunu da bilmelisiniz. Ekonomik olması ve her ihtiyaca cevap vermesi lastikli çarşaflar ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesidir. Minimum 5000 adet sipariş ederek toptan lastikli çarşaf kampanyasından faydalanmaya başlamalısınız.

Toptan Lastikli Çarşaf Ölçü ve Fiyatları

Ürün Ölçü Tutar
Tek kişilik100 x 200 + 25 cm57₺ + KDV (%10)
Çift kişilik160 x 200 + 25 cm65₺ + KDV (%10)
Battal Boy180 x 200 + 25 cm70₺ + KDV (%10)
Jumbo Boy200 x 200 + 25 cm78₺ + KDV (%10)
Minimum satış adeti 5000 Adet ve üzeridir.

En kaliteli, %100 pamuk ile üretilmiş kumaşlardan üretilen Lastikli Çarşaflar Ağol Tekstil'de!

Bize Ulaşın: +90 532 159 48 71

Maksimum Kart ile Toptan Satışlarda Taksit İmkanı

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Toptan Satışlarda Maksimum karta özel taksit seçenekleriyle...

İlgili Yazılar