Toptan Nevresim Takımı

Nevresim Takımı

Başlıklar

Nevresim, yatak odası tekstilinde kullandığımız parçalardan biri. Yorgan, battaniye gibi örtünmek için kullandığımız ürünlerin üzerine geçirdiğiniz örtülere verilen isimdir. Nevresim hem doku olarak rahatlık sağlarken hem de yorgan vb. ürünlerin temizlik ve bakımları için kolaylık sağlıyor. Keyifli ve kaliteli bir uyku için yorgandan belki de daha önemli olan nevresimdir. Direkt olarak teninizle temas ettiği için kumaş kalitesi ve çeşidi de önemlidir.

Nevresim takımı ise nevresim (yorgan kılıfı), yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan setlerdir. Bu setler yatağınızda uyum sağlarken ekonomik olarak da daha uygundur.

Nevresim Modelleri

Hemen hemen her tür kumaştan nevresim üretilmektedir. Günlük kullanım için genellikle pamuklu nevresimler tercih edilmektedir. Ancak pamuklu nevresim alırken dikkatli olmak gerekli. %100 pamuklu olmayan ürünler de pamuklu adı altında satılmaktadır. Bu çeşitlerin, sağlık ve rahatlık açısından %100 pamuklu nevresimler kadar iyi olduğunu söylemek mümkün değil.

Saten nevresimler, çoğu zaman tek renk olarak satılmaktadır. Pek çok kişinin evinde, en azından özel zamanlar için saten nevresim bulunsa da kimileri tarafından günlük olarak da kullanılabilir. Saten nevresimlerin dezavantajı kolaylıkla terletmesidir.

İpek nevresimler, en rahat kullanılan modellerdendir. Fiyatları, diğer nevresimlere göre daha fazla olabilir ama fazlasıyla rahattır.

Nevresim modelleri arasında seçim yaparken ölçülere dikkat etmek gerekmekte. Tek kişilik nevresimlerin de çift kişilik nevresimlerin de farklı boyutları olabiliyor. Genellikle kullandığınız yorganınıza uygun bir nevresim seçmeniz en iyisi olacaktır.

Toptan Nevresim Takımları

Nevresim takımları pek çok farklı renkte olabilir. Günlük olarak kullanılan modellere genellikle çiçekler ve geometrik desenler tercih edilmekte. Önemli olan kişilerin yatak odası renklerine uygun nevresimler kullanmaları.

Zaman zaman nevresim takımlarının yatak örtüsü yerine de geçtiği düşünülürse kalitesine son derece dikkat etmek gerektiği unutulmamalı. Sık dokunmuş olan nevresimler çok daha güzel görünmekte.

Nevresim Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatağınızın ve yorganınızın genişliğini göz önünde bulundurarak seçim yapın.

Yaz aylarına uygun bir nevresim alacaksanız seçiminizi keten ya da pamuk kumaşlardan yana seçebilirsiniz. Bu modeller hem daha serin tutar hem de teninizin hava almasını sağlar.

Polyesterden üretilen nevresimler kış aylarında tercih edilebilir. Sıcaklığı dışarı çıkarmama özelliği olduğundan dolayı yorganınızın daha sıcak tutmasını sağlayacaktır.

Ağol Tekstil Nevresim Takımları 48 Tel Dokuma Kumaştan imal edilmektedir...

Nevresim takımlarımız %70 pamuk ve %30 polyester karışımından oluşmaktadır. Polyester kumaşlar genellikle kırışmayan bir yapıya sahiptir. Eğer kırışırsa, düşük bir ısıyla kolaylıkla ütülenebilir. Ayrıca, pes kumaşa uygulanan ütüyle verilen şekiller uzun süre korunabilir.

Ürünlerimiz kolay ütülenebilir özelliğe sahiptir. Yıkama sonrasında çekme ve akma sorunu yaşanmaz. 30 °C'de ters çevirerek yıkamanız önerilir. Bakımı kolay olan bu pamuk karışımı ürün, hafif ve hava geçirgenliği mevcuttur. Hızlı kurur ve kolayca ütülenebilir.

Toptan Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim fiyatları, alacağınız ürünün tek ya da çift kişilik olması, kullanılan kumaş çeşidi ve kumaşın kalitesi, üretim şekli gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Pamuklu ve keten nevresimlerin fiyatları daha uygunken saten ve ipek kumaşlarda fiyatlar artmaktadır.

Özellikle çocuklar için tercih edilen çeşitli kahramanlar ya da takımların yer aldığı lisanslı ürünler, ortalama nevresim fiyatlarının daha üstündedir. Bu ürünler, koleksiyon ürünleri olarak da bilinir.

Alacağınız nevresim ya da nevresim takımı antialerjik ve antibakteriyel özellik gösteriyorsa fiyatları artar. Ancak bu özellik insan sağlığı için son derece önemli olup en azından bebek ve çocuklar için alınacak nevresimlerde mutlaka aranmalıdır.

Ürün Nevresim Ölçüsü (*cm) Çarşaf Ölçüsü (*cm) Yastık Kılıfı Ölçüsü (*cm) Tutar
Tek Kişilik Nevresim Takımı 160 x 230 170 x 240 50 x 70 (1 Adet) 313₺ + KDV (%10)
Çift Kişilik Nevresim Takımı 200 x 220 240 x 260 50 x 70 (2 Adet) 390₺ + KDV (%10)
Minimum satış adeti 500 Adet ve üzeridir.

Bize Ulaşın: +90 532 159 48 71

Maksimum Kart ile Toptan Satışlarda Taksit İmkanı

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Toptan Satışlarda Maksimum karta özel taksit seçenekleriyle...

Nevresim Takımı Modelleri

Nevresim Takımı Modeli-1
Nevresim Takımı Modeli-2
Nevresim Takımı Modeli-3
Nevresim Takımı Modeli-4
Nevresim Takımı Modeli-5
Nevresim Takımı Modeli-6
Nevresim Takımı Modeli-7
Nevresim Takımı Modeli-8
Nevresim Takımı Modeli-9
Nevresim Takımı Modeli-10
Nevresim Takımı Modeli-11
Nevresim Takımı Modeli-12
Nevresim Takımı Modeli-13
Nevresim Takımı Modeli-14
Nevresim Takımı Modeli-15

Nevresim Takımının İçinde Neler Var?

Yalnızca nevresim almaktansa nevresim takımı almak uyum açısından daha güzel bir seçim olabilir. Bir nevresim takımının içerisinde çarşaf, kişi sayısına göre yastık kılıfı ve nevresim bulunmaktadır.

Daha Fazla Nevresim Modeli için Ağol Tekstil İnstagram Hesabını Takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar